Cena za výcvik 960

ZAČIATOK KURZU 6.8.2023, o 18.00hod.

 

Kondičné jazdy už od  50€  /  90 min

O nás

Po roku 1989 nastalo v štruktúre vzdelávania mnoho zmien. Predovšetkým bol odstránený monopol štátnych vzdelávacích zariadení a postupne začali vznikať súkromné školy. Tento proces zasiahol aj vzdelávacie zariadenia, ktoré vykonávali výcvik vodičov motorových vozidiel. Bývalé štátne autoškoly sa pretransformovali na autoškoly súkromné a vznikol väčší počet autoškôl vrátane našej.

     Naša autoškola patrí medzi prvé súkromné autoškoly v Bratislave. Vznikla v roku 1992. Zakladateľom a majiteľom je Ing. Imrich Fitala. Už od útleho detsva ho zaujímali autá a motorky, ktorým venoval všetok svoj čas. Jeho vášeň ho priviedla na STU a odbor Automobily, lode a spaľovacie motory. Po skončení školy najprv pôsobil v spoločnosti Priemstav. Postupom času však prišiel k rozhodnutiu založiť si autoškolu, kde by sa mohol naplno venovať svojej vášni a zároveň ju odovzdať ďalej, bezpečne a kvalitne. Okrem výučby žiakov autoškoly, pôsobil dlhé roky aj ako školiteľ inštruktorov pre autoškoly.

     Desiatky rokov za volantom, skúsenosti a tisícky najazdených kilometrov sú dôvodom, že sa na našich kurzoch zúčastňujú žiaci na základe odporúčaní bývalých spokojných absolventov. Často sa stáva, že vyškolíme celé rodiny či generácie vodičov. Neváhajte a pridajte sa k nim aj Vy!